Zaterdag 21 Januari

Wereld Club Vriendschappelijk

10:00 Hlucin Opava B
10:00 Vysehrad Viktoria Ziskov
10:30 Třinec Petrkovice
11:00 Cibalia Haladás Szombathely
11:00 Nove Mesto Prostějov
11:00 Sered Zlate Moravce
11:00 Vasas Boedapest Csepel
11:00 Slavia Prague U21 (Cze) Vlašim
11:00 B. Gdynia Olimpia Grudziądz
11:00 Slovan Liberec Trenčín
11:00 MTK Budapest Szigetszentmiklós
11:00 Baník Ostrava Górnik Zabrze
11:00 Ruch Chorzów Odra Opole
11:00 Zaglebie Sosnowiec (Pol) Polonia Bytom
11:00 Sparta Praag FK Teplice
11:00 Tatran Presov L. Mikulas
12:00 Vasalund/Essinge AIK
12:00 Lyngby HIK
12:00 LKS Lodz Swit
12:00 Allerheiligen Frohnleiten
12:00 Pogoń Siedlce Legionowo
12:00 Senica Opava
12:00 Kluczbork GKS Belchatów
12:00 Stal Mielec Korona Kielce
12:00 Gazovik Orenburg Inter Baku
13:00 AC Horsens Randers FC
13:00 Sigma Olomouc Trnava B
13:00 Instituto Belgrano
13:00 FC Kopenhagen Halmstads BK
13:00 Metalac Javor
13:00 Hamburger SV II Werder Bremen II
13:00 Kromeriz Bzenec
13:00 MTK Budapest II Budaörs
13:00 Sandersdorf Meuselwitz
13:00 Colon Santa FE Patronato
13:00 Atlético Huracán Lanús
13:00 Ranheim Östersunds FK
13:00 Borussia M'gladbach II Fortuna Köln
13:00 FSV Frankfurt Elversberg
13:00 Podbrezová Pohronie
13:00 Karviná MFK Ruzomberok
13:00 Fredericia Esbjerg
13:30 FC St. Pauli FC Zürich
14:00 Jönköpings Södra Husqvarna
14:00 Heidenheim Sonnenhof Großaspach
14:00 Preußen Münster VfL Bochum
14:00 1. FC Union Berlin Dukla Praha
14:00 Brøndby IF Hvidovre
14:00 VfL Osnabrück Arminia Bielefeld
14:00 Wehen Wiesbaden Würzburger Kickers
14:00 RNK Split Kastel Stari
14:00 WAF Brigittenau Retz
14:00 NK Rijeka Triglav
14:00 Elblag Przodkowo
14:00 Mjøndalen Asker
14:00 SC Globasnitz ATSV Wolfsberger
14:00 SV Wildon (Aut) Gleisdorf
14:00 Wiener Viktoria Bad Voslau (Aut)
14:00 Zalaegerszegi TE NK Maribor
14:00 Verl Eintracht Norderstedt
14:00 Ufa Lech Poznan
14:00 Sparta Praag Ústí nad Labem
14:00 SV Kapfenberg SV Ried
14:00 Carl Zeiss Jena Chemnitzer FC
14:00 Sogndal Florø
14:00 Slavia Praag Viktoria Ziskov
14:00 Rapid Wien Wiener Neustadt
14:00 Holstein Kiel Weiche Flensburg
14:00 Liefering Neumarkt
15:00 Koper Lokomotiva Zagreb
15:00 Hannover 96 Sportfreunde Lotte
15:00 Ferencváros Michalovce
15:00 Ludogorets Jagiellonia Bialystok
15:00 Sturm Graz NK Domzale
15:30 CSKA Moskou Wohlen
15:30 Žalgiris Wigry Suwałki
16:00 GKS Jastrzebie BKS Bielsko
16:00 FC Aarau Liefering
17:00 ASK Elektra Wiener SK

Nederland

Populair

Als je SoccerScore gebruikt ga je akkoord met het gebruik van cookies.